м.Бахмут вул. О.Сибірцева, буд.15
+38(0627)488001, +38(095)2924404, +38(050)3290230

13:28
Всеукраїнський День діагностики меланоми

13 квітня 2017 року в Україні  відбудеться Дев'ятий Всеукраїнський День діагностики меланоми в рамках пан'європейської програми «Евромеланома».

Основна мета заходу – донести до громадськості інформацію про таке небезпечне захворювання, як меланома та його наслідки, а також допомогти у ранньому виявленні ознак злоякісного переродження родимки.

Родимка (по-науковому її називають пігментним невусом) – річ підступна і примхлива. Сьогодні це невинна плямочка на тілі, а завтра – причина небезпечного захворювання. Тому так важливо спостерігати за родимками і без зволікання діяти, якщо з ними відбуваються якісь зміни.

Ні в якому разі не намагайтеся позбутися  родимки самостійно! Будь-який народний засіб може спровокувати переродження невуса в меланому – найбільш небезпечну із злоякісних пухлин, яка протягом першого року після встановлення діагнозу може призвести до смерті. Статистика захворюваності за останні роки має тенденцію до збільшення. Ось чому важливо, саме на ранній стадії діагностувати меланому. Адже від цього залежить подальше лікування і збереження життя.

Так, за результатами минулого року, в Україні в День меланоми було оглянуто понад 95 тисяч осіб, серед яких попередньо було встановлено 222 випадки меланоми!
Всього за 8 років (2009-2016 рр..) проведення Дня меланоми в Україні було оглянуто
235 958 осіб, серед яких було виявлено 769 випадків меланоми та 2101 випадок на рак шкіри.
У рамках проведення цьогорічного Дня меланоми, кожен, хто не має фізичної можливості прийти на огляд, може безкоштовно визначити свою належність до групи ризику, використовуючи фотоапарат і Інтернет. Для цього необхідно якісно сфотографувати своє новоутворення і відправити фото з 10 до 13 квітня на електронну адресу info@telederm.com.ua.

Всеукраїнський День діагностики меланоми щорічно проходить за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, громадської організації «СТОП меланома», а також постійного партнера панєвропейського проекту «Євромеланома» – лабораторій La Roche-Posay.

Переглядів: 355 | Додав: artcpmsd
Всього коментарів: 0
avatar