15:25 Тренінг з батьками з питань вакцинації | |
Головний лікар ЦПМСД Шабаліна С.В. та представник організації «Save the Children» Гладкий Г.Б. надали матерям цікаву та важливу інформацію щодо щеплення дітей, відповіли на чисельні запитання, що хвилювали батьків. Було наголошено на необхідності отримання інформації від фахівців, достовірних джерел, а не з різноманітних батьківських форумів, наприклад. Під час тематичного заходу було проведено експрес-опитування. 39% опитаних мають середню спеціальну освіту,44.5%- вищу, 16.5%- середню. 67% - це жінки від 30 до 40 років. Причиною відмови від щеплень батьки назвали інформацію: від знайомих -50%, з інтернету - 33%, від медичних працівників – 17%. Крім того, 22% додатково вказали причиною відмови реакцію на попереднє щеплення. 44% багато разів «чули» про погану якість вакцин та їх побічні дії. 12% роблять щеплення дітям, але потребують додаткової інформації від медичних працівників. Кожна матір також отримала від представника організації «Save the Children» за фінансування в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу набір для догляду за дитиною. На нашому сайті artemcpmsd.at.ua ви маєте можливість отримати інформацію щодо наявності вакцин, календаря щеплень, поставити запитання та отримати відповідь, та ще багато іншої інформації. Запрошуємо всіх дорослих мешканців м.Бахмута, які зареєстровані в нашому Центрі зробити щеплення проти дифтерії та правцю (столбняк), якщо пройшло більше 10 років від попередньої вакцинації. Щеплення – це єдиний захист від цих дуже важких захворювань і воно єдине, що робиться безкоштовно. ЗАХИСТИТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ | |
Переглядів: 727 | |
Всього коментарів: 0 | |